FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Skąd: Włoszczowa(Bebelno)

PostWysłany: Wto 13:26, 21 Sie 2007 Powrót do góry

Wiadomo o co chodzi.Zamieszczajcie tutaj relacje fotki i filmiki z sezonu 2007/2008.Ale tylko ultrasowskie.

Hetman Włoszczowa-Wicher Miedziana Góra 1-1

Na inauguracyjnym meczu klasy okręgowej zbieramy w młynie ponad 100 osób. Początkowo wydawało się, że frekwencja nie dopisze (brak plakatowania miasta), lecz po 10 minutach nasz sektorek był pełny. Od samego początku jedziemy z dobrym dopingiem. Kiedy piłkarze wyszli na płytę boiska ze szturmówkami, zaczęliśmy głośno śpiewać. Zaraz po pierwszym gwizdku wyrzucamy kilkadziesiąt serpentyn. Pierwsza połowa idzie nam w miarę dobrze. W jednym z elementów mini oprawy wymachujemy 16 szturmówkami. Dopingujemy dosyć głośno, lecz co poniektórzy troszeczkę się ociągają, a mogłoby być jeszcze lepiej. Nie obyło się też bez migracji. Troszkę osób wyskoczyło sobie chyba na biesiadę Druga odsłona to rozwinięcie sektorówki (własnej roboty) w asyście 10 szturmówek po bokach oraz bodajże 8 wulkanów. W dalszej części meczu rozwijamy sektorówkę jeszcze raz, z tym że przy napisie ze styropianu. Dodatkowo rzucamy bardzo dużo konfetti. Ogólnie meczyk na + jeżeli chodzi o doping, frekwencję i oprawę. Troszkę mniej zadowolenia z wyniku bo tylko 1:1 po zdecydowanie lepszej grze naszych kopaczy.

PostWysłany: Pią 22:04, 24 Sie 2007 Powrót do góry

fajna ta oprawa podoba mi sie...mogliscie tylko bardziej rościągnąć tą sektorówke moim zdaniem Razz

KSZO - Wisłoka
Spotkanie KSZO – Wisłoka zakończyło się wynikiem 2:2. Na ostrowiecki stadion przybyło ok. 3000 widzów. Nas w młynie w pierwszej połowie ponad 100, w drugiej kilkadziesiąt osób mniej. Prowadzimy bardzo średni doping, żeby nie powiedzieć słaby. Wywieszamy 6 flag + płótno FC Ożarów. Kibiców gości ok. 130 (w tym kilkanaście osób z Siarki) z dwoma flagami. Doping z ich strony dobry, prowadzony w asyście bębna, ale mieli też momenty przestojów. Prezentują białe i zielone szarfy.

KSZO - Górnik Łęczna

Na ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2007/08 przyszło ok.. 1 tys. widzów, z czego 250 to nasz młyn, a kibice gości to ok. 150 głów(mieli ze sobą jedną flagę oraz po jednym szaliku Lecha i KSZO). Obie strony prowadzą dobry doping, choć trzeba zaznaczyć, że było dużo bluzgania. Wyraźna poprawa jakości śpiewu to zasługa mobilizacji wśród grupy hools i powrotu e-KSZO oraz dużej aktywności pozostałych szalikowców. W pierwszej połowie prezentujemy chaos składający się z dużych szturmówek w asyście strobo i racy.

TkaczerKSZO

PostWysłany: Sob 2:08, 22 Mar 2008 Powrót do góry

KSZO - Kolejarz Stróże
Na pierwszym meczu rundy wiosennej na ostrowieckim stadionie zgromadziło się ok. 1500 widzów. W sektorze F1 ostrowieckich graczy dopingowało ok. 200 osób. W klatce przyjezdnych zasiadło 5 kibiców. Wspomagało nas 5 zgodowiczów z Hetmana Włoszczowa oraz 3 z FC Ożarów oraz 2 z Lecha Poznań. Podczas meczu prowadzimy przyzwoity doping.

karabasz

Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 6 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 13:10, 24 Mar 2008 Powrót do góry

Przed meczem zbieramy sie w 50 osob przed brama stadionu i czekamy na przyjazd Wisly w wiadomym celu:) jednak wisla mimo zapowiedzi nie pojawia sie wiec wchodzimy na stadion.Tego dnia na sektorze od rzeki melduje sie ponad 150 kibicow Pogoni i juz od pierwszych minut prowadzimy dobry doping.Na gwizdek rozpoczynajacy spotkanie rzucamy serpentyny i konfetii .W czasie meczu prezentujemy sektorowke w asyscie flag na kijach oraz rac ,ktore odpalamy dwa razy podczas meczu co daje nielzy efekt.Przez prawie caly mecz jedziemy z dopingiem.Na meczu obecnych jest 8 kibicow Wisly ktorzy wprowadzeni sa przez nas tylko na pierwsza polowe.Po meczu ma miejsce jeszcze kilka incydentow a mianowicie wyrazenie naszej opini na temat panow w niebieskich mundurkach ,ktorzy prowokowali i to by bylo chyba na tyle pozdro dla wszystkich obecnych fanow.I oczywiscie dla niesamowitego Wladka heheheh. BYL !BEDZIE! JEST STASZOWSKI NASZ KS!!!!!!!!!!!....

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)